Kontakt

Hotel Victoria ***

Plac Stefana Batorego 2, 70-207 Szczecin

Tel. (+48) 91 434 38 55 | Fax (+48) 91 433 73 68

info@hotelvictoria.szczecin.pl

www.hotelvictoria.szczecin.pl

Hotel Victoria ***

Hotel VICTORIA to idealne miejsce na nocleg w Szczecinie.

Hotel w Szczecinie położony jest w samym centrum miasta przy Placu Stefana Batorego 2. W okolicy znajduje się Zamek Książąt Pomorskich, Stare Miasto oraz centra biznesowe, handlowe i kulturalne. Dzięki temu Victoria jest idealnym hotelem w zachodniopomorskiem dla osób marzących o wypoczynku w wyjątkowym miejscu.

Dobra lokalizacja sprawia, że do dworca autobusowego PKS i kolejowego PKP można dotrzeć w zaledwie 5-10 minut. Dojazd do dalszych zakątków miasta nie sprawia również najmniejszych problemów ze względu na dogodne połączenia komunikacji miejskiej.

W hotelu VICTORIA znajdują się pokoje jedno- i dwuosobowe, w tym cztery apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają łazienki z kabinami prysznicowymi. Nasi goście mają zapewniony dostęp do TV SAT, internetu bezprzewodowego WI-fi i telefonu. Zapewniamy komfortowy nocleg w Szczecinie.

Posiadamy również strzeżony parking na zapleczu hotelu, który jest do dyspozycji gości przez całą dobę.

Nasz obiekt jest doskonały do organizowania integracyjnych imprez firmowych i konferencji hotel w zachodniopomorskiem.

Najlepsza restauracja w Szczecinie tylko u nas! Hotelowa restauracja STARY SZCZECIN to gwarancja dobrego smaku. Wyśmienita kuchnia polska i międzynarodowa oraz miła i fachowa obsługa zadowolą nawet najbardziej wymagających Gości.

TANGO Club Restauracja to gwarancja dobrej zabawy. W nastrojowych XIII-wiecznych piwnicach naszego hotelu można odnaleźć międzynarodową scenę w sercu Szczecina. Lokal taneczny ze świetną muzyką na żywo na przemian z muzyką mechaniczną ( DJ) jest chętnie odwiedzany przez naszych gości. To również idealne miejsce na wszelkie firmowe imprezy integracyjne, party folkowe oraz bankiety i inne przyjęcia okolicznościowe. TANGO Club Restauracja to niewątpliwie najlepszy lokal taneczny, do którego chętnie się powraca.

Victoria to stylowy hotel w zachodniopomorskiem, zapraszamy do nas.